Система зворотного осмосу Installine RO 6-50МP Люкс з мінералізатором і насосом

Система зворотного осмосу Installine RO 6-50МP Люкс з мінералізатором і насосом
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 06560590
 
 

Опис Система зворотного осмосу Installine RO 6-50МP Люкс з мінералізатором і насосом

   Мембранні системи отримали широке поширення, завдяки можливості очищати воду при надвисоких показниках жорсткості води – більше 10 мг-екв/л. На такій воді ресурс звичайних іонообмінних матеріалів вичерпується дуже швидко, що призводить до частих їх регенерацій.
   По ефективності очищення мембранна система не має собі рівних. Вона видаляє майже всі відомі забруднення. Зворотньоосмотична мембрана розділяє воду на чисту воду і потік концентрованих домішок, що йде в дренаж. Це досягається за рахунок того, що пори мембрани мають розмір молекули води, а молекули більшості домішок набагато більше.
   Система оснащена накопичувальним баком, що дозволяє завжди мати оперативний запас чистої води. Кожна ступінь очищення поміщена в окремий корпус, і всі разом з накопичувальним баком, об'єднані в єдину систему. Швидкознімні з'єднувачі типу «John Guest» з харчового пластику дозволяють легко зробити всі необхідні підключення навіть непрофесіоналові.
   Попередня очистка фільтра розроблена з урахуванням типової для нашої країни великою забруднення води і захищає мембрану від згубного впливу сполук заліза, важких і радіоактивних металів, вільного хлору. Стандартна передочистка виконується картриджем механічного очищення і далі двома картриджами з пресованого кокосового вугілля високої якості, сертифіковані за міжнародним стандартом NSF.
   Процес просочування води через дрібні пори досить повільний. Зробити його більш ефективним дозволяє помпа, встановлювана на деякі моделі систем зворотного осмосу. Якщо тиск у водопровідній мережі вашого будинку менше 3 атм., наявність помпи виявляється необхідною умовою для роботи системи. Фільтр стаціонарно підключається до магістралі холодної води з виведенням окремого крана для очищеної води. Все необхідне для підключення знаходиться в комплекті. На магістраль холодної води встановлюється спеціальний перехідник з краном. Дренажна лінія фільтра виводиться в каналізацію.

   Характеристики:
1 ступінь - механічне очищення 5 мк
2 ступінь - картридж з пресованого активованого вугілля Матрикс СТО
3 ступінь - картридж з пресованого активованого вугілля Матрикс СТО
4 ступінь - зворотньоосмотична мембрана Learite 50 (США)
5 ступінь - постугольный картридж
6 ступінь - мінералізатор
Сертифікований NSF
Об'єм бака 12 л
Продуктивність до 200 л/добу*
Температура води, що очищається від +5°С до +40°С
Робочий тиск 4 - 5 атм (не менше 3 атм)
Тиск в накопичувальному бакові 0,4 - 0,5 атм
Вид крана одновентильний (можлива заміна на двохвентильний)
Країна реєстрації бренду США
     *залежить від тиску у системі, якості і температури вихідної води

   Картриджі фільтра Installine RO 5-50 Люкс:
1.Механічне очищення води картриджем з спіненого поліпропілену пористістю 5 мкм. Захищає мембрану зворотного осмосу від нерозчинних частинок – пісок, глина, іржа.
2.Картридж з пресованого активованого кокосового вугілля - очищення води та захист мембрани від хлору і хлорорганічних сполук, поліпшення смаку, кольору і запаху води. Картриджі цього типу має більшу сорбційну здатність, ніж гранульоване вугілля. Картридж Матрикс СТО пройшов сертифікацію NSF – відповідність найжорсткішим у світі міжнародним вимогам.
3.Картридж з пресованого кокосового активованого вугілля для видалення з води залишків хлору і органічних сполук.
4.Зворотньоосмотична мембрана затримує шкідливі домішки розміром до 0,0001 мк. Видаляє бактерії і віруси, солі жорсткості, розчинене залізо. Знижує вміст нітратів, нітритів, фторидів, сульфатів.
5.Постугольный картридж покращує смак і колір очищеної води, очищає воду від залишків хлору і неприємних запахів.
6.Мінералізатор відновлює оптимальний для людини мінеральний склад очищеної води.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create